Hakkımızda

Hakkımızda

  • +
  • -

BTPLUS, bilgi teknolojileri alanında müşterilerine danışmanlık hizmetleri ile başlayan, sistemlerin kurulumu, yönetimi ve desteği ile devam eden, onun tüm BT süreçlerini yönetecek stratejik ortağı olabilme hedefi ile 2012 yılı Ocak ayında kuruldu.

BTPLUS, yeteneklerini alanında en yetkin markalar üzerinde kullanarak, katma değerli hizmetler oluşturmaya adamıştır.

Şirketimiz, kendi alanlarında tecrübeli ve yetkin danışmanlar, proje liderleri, satış ve sistem destek ekiplerinden oluşturulmuş, bilgi teknolojileri alanında müşterilerinin ihtiyaçlarını uçtan uca çözümler ile gerçekleştirecek bir iş modeli hedeflenerek kurulmuştur.

BTPLUS, müşterilerinin bulundukları sektörde gelecekteki yerlerini sağlamlaştıracak, onların büyümelerine güç katacak yeni bilgi teknolojilerinin kurulumuna, yönetimine ve desteklenmesine odaklanmıştır. Amacımız, çalışma hayatındaki yoğun rekabet ortamında müşterilerimizin mevcut iş gücü ve yaptıkları faaliyetleri teknoloji ile bir araya getirmek, böylelikle bulunduğu alanda rakiplerine göre avantajlı bir konum sağlamaktır.

Türkiye'nin birbirinden değerli firmalarına sunduğumuz çözümler ile mesleki yeterliliğimiz ve tecrübelerimizi seferber ediyor, müşterilerimizin yararına sürekli çalışıyor ve üretiyoruz. Bu teknolojileri hayata geçirmek kadar, oluşturulan sistemleri yönetmeyi ve destek hizmetleri ile sürekliliğini sağlamayı da aynı oranda önemsiyoruz.

BTPLUS olarak sahip olduğumuz etik değerleri iş hayatımızın tüm evrelerinde uygulamak, vazgeçilmez temel değerlerimizden biridir.

Top